Pre všetkých, ktorí sa túžia slobodne vyjadrovať farbami, dôverovať sebe a svojej intuícii, odovzdať sa kreatívnemu procesu a odvážne nasledovať hlas svojej divokej duše aj pri maľovaní tvárí a portrétov. 

Volá vás maľovanie tvárí?

Túžite vyjadriť ich krásu, pestrosť pocitov a hĺbku príbehov,

ktoré ukrývajú?

 • Myslíte si, že na to nemáte a tváre maľovať neviete?
 • Pripadá vám to zložité a je to iba pre ozajstných umelcov?
 • Obávate sa, že sa netrafíte do proporcií a tvár bude neprirodzená?
 • Už pár krát ste to skúsili, ale výsledok vás odradil a radšej ste s tým prestali?
 • Tvár je pre vás vždy veľká výzva?
 • Potrebujete pošťuchnúť a podporiť?

Napriek tomu, že máte rešpekt a pochybujete o svojich schopnostiach, vo vašom srdci drieme túžba maľovať tváre.

Je to úplne prirodzené. Maľovanie tvárí je pre mňa nesmierne uzdravujúce, posilňujúce a vyživujúce, krásna rovnováha medzi hlbokým naplnením a výzvou. Ten proces je jednoducho čarovný.

Možno si hovoríte: „Ale bez aspoň nejakej techniky, základných znalostí proporcií, kam umiestniť oči, ústa, nos, miešania farieb, tieňovania, hry svetla ... to asi nepôjde“.

 

Poznávate sa? Možno aj vy:

 • si myslíte, že tváre a portréty jednoducho maľovať neviete
 • sa obávate, že sa netrafíte do proporcií a výsledok bude úplne iný ako realita
 • ste presvedčení, že tvár musí byť anatomicky správne, inak bude neprirodzená a nesúmerná
 • máte pocit, že všetky vaše pokusy sú márne a nikdy vám to nepôjde, že to nie je pre každého
 • ste si ešte na tváre netrúfli, ale už sa odhodlávate
 • ste uverili tomu, že maľovať vôbec neviete, nie to ešte tváre
 • máte silného vnútorného kritika, ktorý vám hovorí, že to nezvládnete a určite to skazíte
 • ste presvedčení, že nedokážete zachytiť náladu, emóciu, vyžarovanie, výraz, pohľad, esenciu, hĺbku, ...
 • nemáte na maľovanie tvárí zatiaľ odvahu

"Jediný liek na všetky obavy a presvedčenia je pustiť sa do toho.
Vybrať sa za svojou túžbou a za svojim snom je ten najkrajší dar sebelásky, ktorý sami sebe môžeme venovať."

Freyja

Ak hľadáte návod ako sa naučiť maľovať anatomicky správne dokonalé kópie reálnych osôb, nečítajte ďalej. Tento kurz určite nie je pre vás.

Ponúkam vám inú cestu a poviem vám, ako som sa k nej dostala.

Viem ako sa cítite. Bola som na tom podobne. Ako malá som milovala pozorovať moju mamu ako maľuje tváre a skúšala som to tiež. Keď som sa po 40-tke vrátila k maľovaniu,  zatúžila som ich maľovať. Pochybnosti o vlastných schopnostiach boli veľké, ale túžba ešte väčšia. Nejaký čas som sa snažila maľovať anatomicky správne, presne podľa pokynov a predlohy. Myslela som si, že nijak inak to nemôže byť. Namaľovala som niekoľko  portrétov a išlo mi to celkom dobre, ale netešilo ma to. Nebavilo ma merať ceruzkou vzdialenosti, neustále pozerať na model a opäť na papier, strácala som sa v tom a moja hravosť, radosť a prepojenie s tou kreatívnou silou, s ktorou zvyknem pri maľovaní tancovať, sa strácala. 

Moja veľká túžba ma však priviedla na novú hravú cestu tvorby tvárí a portrétov.

Začala som maľovať tváre intuitívne, tak ako som to cítila. Dôležitá bola pre mňa radosť a ľahkosť. Namiesto správnych proporcií, precízneho tieňovania a dokonalých tvarov som začala hľadať krásu v nedokonalosti a zvedavo sa pýtať kto sa to dnes pod mojím štetcom chce narodiť? A začali sa rodiť príbehy žien a bytostí z celého sveta a nielen z toho nášho.  Maľovanie tvári sa pre mňa stalo nádherným naplňujúcim procesom, v ktorom nejde o dosahovanie, ale objavovanie a odkrývanie.

A možno aj vy po niečom takom túžite.  

Nech sa páči, teraz môžete so mnou kráčať po tejto ceste.

Ponúkam vám svoju podporu.

Predstavte si aké by to bolo keby ...

 • ste sa nemuseli striktne držať proporcií, reality a na presnej anatómii či tieňovaní až tak nezáležalo?
 • ste sa vykašlali na kontrolu a pustili z hlavy predstavu, ako to má vyzerať, úplne sa oslobodili od hodnotenia?
 • ste si mohli vybrať, čo je pri maľovaní portrétov pre vás dôležité – radosť, ľahkosť, zvedavosť, objavovanie, sebapoznanie, sebavyjadrenie, uzdravenie, dobrodružstvo, ...?
 • ste sa nemuseli snažiť namaľovať nejakú emóciu, výraz, vyžarovanie, ...?
 • ste mohli do procesu zahrnúť aj seba a maľovať tak, ako sa cítite vy?
 • ste našli svoj vlastný jedinečný spôsob ako maľovať tvár s dôverou?
 • ste vedeli, že na to nie ste sami a spolu-tvoríte s tou nekonečnou životnou silou, ktorá všetkým preteká?
 • ste dôverovali svojej intuícii, procesu, že všetko čo sa na obraze objaví, je správne a tomu, že ak vy budete spojené so svojimi pocitmi, dušou a esenciou, budú také aj vaše tváre?
 • ste vedeli, že sa môžete s bytosťami, ktoré vznikajú rozprávať a tie vám v maľovaní pomôžu?
 • ste mohli maľovať tváre a portréty absolútne tak ako chcete a mohli to aj úplne pokaziť?

To by bola ľahkosť a radosť z tvorenie, však?  A hromada nádherných oduševnelých tvárí a portrétov.  A k tomu mnoho šťastných a spokojných autoriek.

Je to spôsob ako maľujem svoje rozmarné tváričky a intuitívne portréty.

A rada to naučím aj vás. 

Nie maľovať rovnaké tváre ako ja, ale nájsť si svoj vlastný spôsob, vychádzajúci z  intuície, z toho čo máte radi, čo vám funguje a naplňuje vás.  

"Freyja, ale ako dostanem do obrazov emóciu a vyžarovanie?"

Mám pocit, že netreba sa snažiť namaľovať emóciu, či vyžarovanie. Keď tancujeme pri maľovaní s kreatívnym duchom, maľujeme tak ako sa cítime a je tam to čo tam má byť, je to v očiach, farbách, tvaroch, značkách, energii, ... Každý portrét je tak trochu autoportrétom a vždy maľujeme tak trochu aj seba. A nie vždy to je to, čo by sme v tej chvíli chceli vidieť.  

Roky som sa akokoľvek snažila, vždy mali moje tváre v očiach smútok. Až som sa prestala snažiť a prijala som smútok ako svojho učiteľa a zdroj. Po čase som zistila, že práve ten nejaký tajomný smutný výraz, je to, čo na mojich tvárach ľudia majú radi, to čo sa ich   v hĺbke dotýka a prečo mi hovoria, že moje obrazy majú dušu. 

Nesnažte sa, aby vaše tváre nejaké boli, ale zvedavo skúmajte emóciu a výraz čo sa tam rodí, rozprávajte sa s bytosťou, ktorá sa rodí. Možno budete maľovať tri roky rovnaké tváre s podobným výrazom a vyžarovaním, a potom príde čas, kedy to budete môcť opustiť a vaše portréty sa zmenia. Nie je lepšie ani horšie, všetko je dobré tak ako je.

Pozývám vas na krátke predstavenie kurzu a môjho prístupu ...

Pre mňa je najväčším potešením, keď si môžem tvorivú prácu užívať intuitívne bez akýchkoľvek myšlienkových plánov. Potom sa celý zážitok stáva dobrodužstvom, ktoré nemusím nijako riadiť. Tento spôsob mi dáva možnosť tešiť sa, zlostiť,  preskúmavať svoju vnútornú divočinu a tancovať s tvorivých Duchom, Stvoriteľom, Bohom a Bohyňou, Vesmírom, akokoľvek to už nazveme.  Môžem sa dostať do miesť, ktoré sú pre mnňa nové a neprebádané.  A tak budeme aj po väčšinu času pracovať. Budeme sa otvárať a objavovať spôsoby ako maľovať tváre bez strachu z chýb, hodnotenia a posudzovania. Každý kto v sebe objaví cit, pravdivosť a autenticitu, a prejaví to navonok na plátne, tak vie maľovať a tváre nie sú výnimkou. Zameriame sa na inšpiráciu, kreatívny proces, rozvoj možností a úprimného prejavu, hľadanie ľahkosti a potešenia z procesu. Nedostanete presné inštrukcie ako postupovať  s portrétom od začiatku do konca. Namiesto toho získate láskyplný priestor pre vaše vlastné  kreatívne objavovanie, lákavé tvorivé podnety určené na otvorenie nových spôsobov tvorenia, myslenia a bytia. Ak začnete ctiť svoj príbeh, cestu svojej duše a nájdete značky, symboly, farby a ťahy, ktoré s vami rezonujú vaša tvorba sa stane radostnou a slobodnou.

1. týždeň: Rozohriatie. Zavoláte si vnútorného sprievodcu a spolu s ním si obnovíte vzťah s vašou predstavivosťou a rozpomeniete sa na umelca vo vás.  Vyskúšate si rôzne štýly a techniky ako môžete pristúpiť k maľbe tvárí a portrétov, aby ste zistili čo vám vyhovuje, čo vás baví a kde sa cítite doma. 

2. týždeň: Mozaika duše. V spojení so  svojou dušou a svojím srdcom umelecky vyjadríme jej esenciu. Budeme pracovať s obrázkom vás samých alebo obrázkom, ktorý vás predstavuje.  Je to krásny a hlboký proces, ku ktorému budeme pristupovať s láskavosťou a nehou.  

3. týždeň: Divoká krása. Radostne ako deti budeme nasledovať svoju intuíciu a hrať sa na plátne so štetcami, farbami, pastelkami, šablónami či patlať rukami. Odovzáme sa tvorivemu procesu a zvedavo sa budeme pýtať  kto sa to dnes pod našim štetcom chce narodiť.  A potom budeme nasledovať obraz vznikajúci na plátne a našu intuíciu. 

4. týždeň: Moja múza. Do maľovania vložíme zámer namaľovať našu múzu. Bytosť, ktorá nás inšpiruje, cítime s ňou spojenie, chceme jej kvality povzbudiť a ukotviť v nás a v našom živote. Nájdeme svoj vlastný spôsob ako ju vyjadriť na plátne. 

5. týždeň: Ja Ťa rozoznávam. Už ste si niekedy namaľovali obraz len sami pre seba? Posledný týždeň spojíme všetko čo sme sa naučili a vložíme to do veľkého obrazu, ktorý namaľujeme sami sebe. Dáme doň to, čo tam túžime mať, svoje milované farby, značky, symboly a ťahy štetcom. 

Neveríte, že by vám to mohlo ísť?

Nebojím sa povedať, že na mojich  živých aj online kurzoch sa dejú kreatívne zázraky. Aj ľudia, ktorí nikdy pred tým nemaľovali sa uvoľnia  a s radosťou a ľahkosťou dokážu vytvoriť nádherný obraz.  A varujem vás 🙂,  je to nákazlivé a ľahko je možné sa zamilujete do maľovania tvárí a nebudete chcieť prestať. 

Pozrite sa, čo účastníci kurzu už vytvorili ...

A čo o ňom hovoria ...

„Byl to úžasný kurz, skupina žen je skvělá, přátelská a podporující. Moc se mi líbilo, že pokaždé Zuzka představila něco nového, jiné zaměření, že na začátku jsme měli možnost si zkusit různé techniky na papír, které napomohly následujícímu malování bez strachu. Zbožňuju i spojení v ženském kruhu i využití hlubinná imaginace, díky které došlo k uvolnění i k vnitřnímu vedení při malování. Byly fajn i konzultace a úvodní videa k jednotlivým lekcím, možnost se zeptat a probrat všechno nejen v rámci Fb skupiny, ale i naživo. A přišlo uvědomění, že to jde, že dokážu namalovat i tváře a nemusím se bát, jaké jsou. Že si můžu i s tvářemi hrát a tvořit je tak, jak se mi ukážou. Dokonce jsem zjistila, že to, co považuji za pokažené, se druhým může hodně líbit. Moc děkuji za kurz, inspiraci i za skupinu podobně naladěných bytostí.“

Eva Fousová

"Tak a mam ju! Bol to zvláštny proces. Najskôr som sa bála do toho bieleho plátna pustiť, potom som si užívala tú slobodu, že nemusím vôbec premýšľať, čo, kde a ako dám a potom bol sek. A poriadny. Videla som tam ženu, ale nevedela som, ako ju tam dať. Rozum velil, nerob to, to nedokážeš, celé to pomachlíš, na to nemáš, ale celá moja duša túžila to skúsiť. Vyhrala som ten boj a skúsila. A to ma nesmierne teší. Teraz som spokojná a šťastná!"

Jana Jochymová

"Nikdy by mi ani na um nezišlo, že by som sa zapísala do kurzu maľovania tváričiek ... tváre ma nikdy nijako nezaujimali a popravde mi pripadali ťažké, skôr pre ľudí, čo už v tom majú prax. Ale po absolovaní predošlého kurzu: Maľujeme krasu so Zuzkou - Freyjou som jej originálnemu a voľnému štýlu nedokázala odolať. Bola som prekvapená ako ľahko to išlo, s jej pohľadom a vedením sa intuícia a hravosť naštartovali a dovolili mi okúsiť sladkú chuť tohto umenia, neodkresľovať obrázky, ale hľadať ich v sebe. Postupne sa strach rozpustil 😉 Veď čo aj tak o nič nejde ... naučila som sa, že všetko sa dá premaľovať 🙂 pretvoriť... Celkom ma prekvapilo čo som sa dozvedela o vnútornom kritikovi a že ho nepočujem len ja 🙂 Taktiež mi bolo nápomocné a velmi milo ma prekvapilo zdieľanie v skupine."

Avani Amaroq

"Kurz mi ukazal stare zranenia a pochopenia, ze obmedzenia si tvorime len samy, obmedzenia v skutocnosti neexistuju, treba doverovat srdcu, sebe, Bohu a nechat sa viest. Zaujalo ma prepajanie so sprievodcom, to je si myslim pri malbe najdolezitejsie, sa prepojit."

Stana Tomasiakova

"Prvýkrát akryl, prvýkrát tvár... Bez predlohy, bez skice, so štetcami aj zo základnej školy, s niektorými farbami z Lidla, ktoré som kúpila vnučkám pred tromi rokmi. Avšak, včera po úvodnom vysielaní som mala srdce pohladené a chuť viesť sa myšlienkami Zuzky. Už ma netrápilo, že nemám také a onaké farby... Nesiahla som preto hneď po vzoroch, nepozrela zatiaľ žiadne video, ale, pretože som nikdy nemaľovala akrylom a tvár uz vôbec, vyzvala som moje vnútorné decko, aby ma zastúpilo, vyhnalo z hlavy tisic otaznikov a ukázalo svoju DNA v čistej esencii. Poviem vám, nebola to rýchlovka, žiadne kĺzanie a tancovanie so štetcom ako Zuzka. Napriek tomu, že som sa pasovala so štetcami, umyvanim paletiek, chaosom pomôcok na stole, bola som v stave flow, skoro mi zhorel obed . Ja aj moje JA boli spokojné a zajtra sa spolu pustíme do videí a budeme skúšať Zuzkine vychytávky a figle. Ako vždy - nie je dôležitý cieľ, ale cesta. Tvorenie bez očakávaní, len tak pre radosť z objavovania. Je to oslobodzujúce, liečivé a čarovné. Bez rozhodnutia prihlásiť sa do kurzu by som tento post nepisala a pred pár dňami by som sama sebe neuverila, že dokážem vymeniť ceruzku za štetec a ozajstné farby. A vraj zázraky sa nedejú. Dejú sa kedykoľvek, keď im dáme priestor a vieru, keď si doprajeme luxus vyjsť z komfortnej zóny zabehaných cestičiek. Aké jednoduché/aké zložité a ťažké. Život je farebný, prajný a čarovný."

Mária Nováková

V rámci 5 - týždňového kurzu "Ja Ťa rozoznávam" získate:

 • Odovzdám Vám všetko o mojom intuitívnom prístupe k maľovaniu tvári a portrétov

 • Viac ako 10 hodín videí
 • 2 vedené cesty hlbinnej imaginácie zamerané na spojenie sa so svojou predstavivosťouvnútorným zvieraťom, ktoré vás bude sprevádzať maľovaním

 • 5 záznamov z konzultácií so mnou na podporu vášho procesu
 • Nespočetné množstvo tipov, vychytávok, techník a spôsobov ako pristúpiť k maľovaniu tvárí a portrétov
 • Láskyplný, bezpečný priestor bez posudzovania a hodnotenia

 • Ak budete chcieť, namaľujete si 15 a viac tvárí, čo vás už samé o sebe neskutočne posunie
 • K videám a konzultáciám budete mať prístup neobmedzene

A to nie je všetko. K tomu ďalšie BONUSY zdarma:

 • Ako na farby?  Video o teórii farieb, farebné koleso, miešanie farieb, starostlivosť o farby a štetce, farebné kombinácie. Moje obľúbené farby.

 • Starostlivosť o vnútorného umelca. Ako ho oslobodiť a hýčkať?

 • Ako zaláskovať vnútorného kritika? 🥰

 • Freyjine drobné kreatívne tipy.

 • Podporná komunita na Facebooku.

Kurzom môžete prechádzať svojím vlastným tempom, prístup budete mať neobmedzene.

Verím, že vás maľovanie tvárí chytí za srdce a možno už nebudete chcieť maľovať nič iné.

Ako kurz prebieha?

Čo budete potrebovať?

Pre koho je kurz určený?

Hodnota kurzu, kde vám odovzdám všetko o mojom prístupe k maľovaniu rozmarných tváričiek a intuitívnych portrétov  je 198 EUR

Mám veľkú radosť, že môj online kurz venovaný mojej srdcovke,
tváram a tváričkám, je na svete. 

Cena je za kurz samotný a neobsahuje náklady na výtvarný materiál.

Ak počas kurzu zistíte, že sa v maľovaní tvárí  a portrétov neposúvate a proces nie je pre vás naplňujúci, vrátim vám plnú cenu kurzu. Urobím tak, ak mi do 30 dní od začiatku kurzu pošlete fotku aspoň jedného diela, ktoré ste počas neho vytvorili, 
ako dôkaz, že ste sa aspoň pokúsili.

Máte pochybnosti či sa dá naučiť maľovať online?

Keď som sa učila maľovať navštevovala som rôzne kurzy. Nesmierne veľa som sa tak naučila. Potom mi ale prestalo vyhovovať  maľovanie podľa predlôh, neustále vrava a rušenie od spolužiakov a fakt, že na konci sme to mali všetci takmer rovnaké. Tak som to skúsila sama doma online.

Mnoho z toho čo teraz viem a to ako maľujem som sa naučila cez internet . Našla som si kurzy a prístupy umelcov, ktoré hladili moju dušu a svojim tempom a svojim spôsob som denno-denne doma maľovala.    

Prečo práve online kurz?

Úspora času i peňazí

Nemusíte stráviť čas cestovaním na určené miesto.

Jednoduchosť

Tvorte z pohodlia vášho domova. Všetky informácie máte k dispozícii na pár kliknutí.

Kdekoľvek a kedykoľvek

Môžete si vziať mobil a pomôcky napríklad do lesa a pustiť si lekciu tam.

Za každého počasia

Môžete tvoriť v zime, lete, na slniečku na terase, za dažďa v teple domova alebo napríklad na pláži.

Podporná komunita

Uzavretá FB skupina je miestom pre zdieľanie, vzájomnú podporu a inšpiráciu. Ak nie ste pripravení zdieľať svoje vlastné diela, nemusíte sa obávať. Po zaregistrovaní sa môžete iba pripojiť a sledovať.

Prístup neobmedzene

Môžete kurz prechádzať vlastným tempom a k čomukoľvek sa vrátiť.

Som Freyja a s radosťou a láskou vás budem sprevádzať

Moje maľby sú splneným snom jedného malého dievčatka o tom, že raz bude umelkyňa. Ráno bude dlho späť, do noci bude tvoriť a inak si bude žiť slobodným a dobrodružným životom. Je to sen, na ktorý som na takmer 35 rokov zabudla a ktorý čakal v mojej duši až si spomeniem. Vyštudovala ekonómiu a 15 rokov som bola úspešnou podnikateľkou. V roku 2011 som predala firemný podiel a nasledovala hlas svojej duše hoci som netušila kam ma zavedie. A zaviedol ma k nádhernému tvorivému životu, k umeniu a hlavne k výtvarnej tvorbe 🙂 

Pred 3 rokmi ma oslovili priatelia, aby som ich naučila techniky a prístup, akým maľujem. Boli nadšení a  tak sa stalo, že som začala ľudí učiť  slobodne sa vyjadrovať farbami, dôverovať sebe, svojej intuícii a odovzdať sa kreatívnemu procesu. Spájam pri tom svoje skúsenosti z intuitívnej maľby s liečivou prácou s našimi vnútornými zvieratami (hlbinná imaginácia), prácu s vnútorným dieťaťom a mnoho iného, čo som na svojom celoživotnom putovaní za pravdou a kreatívnym životom objavila. Moje online kurzy Maľujeme krásu a Ja Ťa rozoznávam majú nádherné ohlasy.  Prebudili mnoho zabudnutých vnútorných umelcov a pomohli na svet stovkám nádherných diel, ktoré vás chytia za srdce. 

Teším sa na vás aj s mojimi asistentami

 

Čo všetko teda online kurz obsahuje?

 • Všetko o mojom prístupe k maľovaniu tvári a portrétov

 • Viac ako 10 hodín videí
 • Minimálne 2 vedené cesty hlbinnej imaginácie 

 • 5 záznamov z konzultácií so mnou
 • Bonusy - tipy, vychytávky, techniky a spôsoby ako pristúpiť k maľovaniu tvárí a portrétov a starostilosti o svojho vnútorného umelca a kritika
 • Podporná komunita na Facebooku
 • Všetko získate za 198 EUR
 • 100% garancia vrátenia ceny
 • Bezpečný a láskyplný priestor bez posudzovania a hodnotenia
 • Kurz je určený ako pre úplných začiatočníkov, tak pre pokročilých všetkých vekových kategórií
 • Prístup k videám a konzultáciám neobmedzene

Najčastejšie otázky:

Ako dlho program pobeží?

Kurz môžete prechádzať svojím vlastným tempom, získate neobmedzený prístup.

Ako dlho budem mať k dispozícii videá?

Videa ku kurzu budú k dispozícii neobmedzene.

Môžem zdieľať link na videá so svojimi priateľmi?

Prosím, zoberte do úvahy, že do kurzov vkladám svoju dušu a srdce, mnoho času a energie. Budem vám preto vďačná ak nebude zdieľať kurz s ľuďmi, ktorí si ho nekúpili.

Môžem maľovať doma s dcérou za jednu cenu?

Samozrejme. Moja odpoveď na predchádzajúcu otázku týkajúcu sa rozširovania kurzu medzi ľudí, ktorí si ho nekúpili sa netýka spoločného tvorenia s deťmi.

Je kurz vhodný aj pre deti?

Kurz nie je vhodný pre úplne malé deti. Je ideálny pre deti od 10 rokov. Je vhodný aj pre menšie deti, približne od 7 rokov, ak tvoria spolu s rodičmi.

Môžem obrazy čo namaľujem na kurze vystavovať a predávať?

Určite, budem veľmi rada, v prípade, že to budú diela s Vašim rukopisom. V prípade, že to budú takmer identické kópie mojej tvorby, prosím uvádzajte ma ako referenciu. Je samozrejme v poriadku, ak budú Vaše diela spočiatku, kým sa učíte, vyzerať ako moje a postupne si vytvoríte svoj vlastný štýl.

Čo je to hlbinná imaginácia?

Hlbinná imaginácia, v ktorej sú našimi sprievodcami naše vnútorné čakrové (totemové) zvieratá alebo iné bytosti, je spôsob ako sa stretnúť so sebou samým, privítať svoje známe, chcené aj neznáme či zatracované časti. Tadiaľ sa môžeme navracať k svojej celistvosti, dorastať do ozajstnej zrelosti a porozumieť tomu, kým naozaj sme a kam prináležíme. So zvieracími sprievodcami pracujem aj na svojich výtvarných kurzov. Sú nádhernou bránou k prepojeniu sa so sebou samým a viac než ľudským svetom, k liečeniu blokov a strachov slobodne a kreatívne sa vyjadrovať a naladeniu sa na tvorivú prácu.

Potrebujete pomôcť?

Máte otázky?

Som vám k dispozícii:

Tel: +421 905 456 210
Email: freyja@freyjaart.com