MILÉ SLOVÁ

Vybrala som pre vás milé slová, ktorá mi o mojich kurzoch napísali ich účastníci. 

Hladia ma na duši a hrejú pri srdci. Ďakujem Vám. 

MILÉ SLOVÁ

Vybrala som pre vás milé slová, ktorá mi o mojich kurzoch napísali ich účastníci. 

Hladia ma na duši a hrejú pri srdci. Dakujem Vám. 

Jsem vděčná za téma hravosti, lehkosti a hlavně za větu - že já jsem ten, komu se to má líbit a kdo má být spokojený a naplněný - za tu DĚKUJU úplně nejvíc. nejvíc se mi líbil tvůj důraz na naši vlastní individualitu osobitost, hravost, zvědomování si, že to dělám jen pro sebe, že nepotřebuju mít hned nějaké ambice (což je můj případ), že si mohu dovolit hrát a plátno klidně zkazit a vyhodit nebo přemalovat. To potřebuju opakovat furt dokola. Jinak tam mám ten přísný vnitřní hlas, který mě ve finále ani nechce dovolit si to plátno koupit, natož na něm pak něco zkoušet.

- Lucie Záškodná


Že je úžasné nedržet se dokonalosti, ale naopak se uvolnit, nechat se používat, a že i chyba může být nakonec předností. Osvobození od potřeby "normálního" malování, objevení úžasné lehkosti a volnosti.

- Eva Fousová


Pravdu povediac prihlásila som sa deň pred začiatkom kurzu a nevedela som veľa o tom čo ma čaká, len som cítila, že to by mohol byť práve ten správny impulz pre mňa.
Páčil sa mi celý kurz, ako bol citlivo vedený a obsahovo pekne pripravený. Oceňujem, že sa môžem vracať k jednotlivým lekciám a aj k živému vysielaniu. Som vďačná za proces hlbinnej imaginácie, spojenie s kreatívnym sprievodcom, prekonanie svojho strachu maľovať, ale hlavne za pocity a emócie, ktoré mi tvorenie prinieslo - radosť, nadšenie, uvoľnenie, oslobodenie a detskú nedočkavosť čo bude ďalej :-).

- Iveta Dančejová


Byla jsem nadšená vlastně ze všeho. Ze skupiny, která se okolo kurzu utvořila a úžasně se podporovala, z objevování, tvoření, meditace... a nejvíc jsi mě nadchla, Zuzi, ty ♥. Jsi úžasně, neskutečně motivující, chápající, produševnělá ... a to nemluvím o tvých obrazech! Především o obrazu s bíým medvídkem, ten bych vlastnila ráda hned po dílech Van Gogha, mé lásky :).
Znovu jsem si uvědomila, že nic není a nemůže být špatně, že cesta je cílem a hraní si je tvorba na nejvyšší úrovni. Moc se mi líbily motivační meditace, propojení všeho se vším, s vnitřním dítětem i průvodcem. A zjistila jsem, že nejen jím ráda rukama, ale e rukama i ráda kreslím.

- Jana Kuníková


TO SEM SI TO ZASE UŽILA ... nejdřív přišel našupenej slon, pak vycenil zuby panter, oba chtěli jen být přiznaní, pak ptáček, rybka..pochopila sem, že toto všechno sme my, pestrá mozaika všech zvířat, které spolu mohou pohromadě v klidu žít. A to jsem dnes ztvárnila! Freyja opět držela prostor a pomohla mi zhmotnit i tu mou Vnitřní Ženu, kterou sem v obraze potřebovala mít. Děkuji za společný čas v radosti a tvorbě.

- Dita Kerua

Zistila som, že moje vnútorné dieťa miluje maľovať rukami. Zaujímavé bolo, akú obrovskú radosť som cítila. Potom som si spomenula na detstvo, kde som rada kreslila rukami do piesku a snehu. Chcelo sa mi plakať, že som na to zabudla. Tento kurz je neskutočne úžasný. Som veľmi , veľmi vďačná. Ďakujem, ďakujem, ďakujem.

- Anežka Študencová


Tisíceré díky za tvé provázení, Zuzana Freyja. Vzpomínáš, jak jsi říkala, že tvůj kurz nepotřebuji a já ti odpověděla, že v něm určitě najdu něco důležitého? Tak BINGO... našla jsem to a nesmírně mi to pomohlo nejen v kreativitě, ale hlavně v osobním životě. Vesmírný vděk tobě, za tvé učení! Děkuji děkuji děkuji!

- Gabriela Aquila Tuatti


Zuzka, bolo mi cťou, prejsť Tvojim kurzom, ktorý ma dostal do úplne inej dimenzie maľovania. Našla som konečne spôsob, ako tvoriť z hĺbky svojho bytia. Vždy som hľadala spôsob a námet, ktorý by mi sadol. Tak už som doma.  Si vzácna, jedinečná a inšpiratívna bytosť a zo srdca Ti ďakujem za tento intenzívny zážitok.

- Oľga Končická


Milá Zuzko, zatím si jen poslouchám a koukám na tvoje videa a jsem nadšená. Stačí mi jen koukat a pohladí to po duši. Je opravdu nádherné, jak se díváš na uměleckou tvorbu z hlediska duše a vnitřního dítěte. Já sama tvořím celý život a ještě ve svých letech jsem se nedokázala pochválit. Stále je ještě něco v pozadí, že to vlastně není dokonalé. Teď s tvojí pomocí si uvědomuji, že jsem ještě stále nebyla úplně otevřená a nedovolila si všechny blázniviny, které stále ještě mohu dělat. Opravdu se mi do očí derou slzy, jak je člověk spoutaný sám sebou. Moc ti děkuji za tvůj nový pohled a osvobozující náhled na tvorbu, pojatou s lehkostí a dětskou hravostí a radostí. Jsem moc ráda, že jsem tě objevila díky milé Verunce.

- Yvona


"Děkuji Zuzko Freyjo za tvůj čas, trpělivost, krásný společný čas v tvoření, za spoustu radosti a objevování pro mé vnitřní dítě a také spousty nových informací pro mé kreativní já... Ráda zopakuji. Výsledek visí v mém obýváku a mám z něj nesmírnou radost. Doporučuji všem hravým a zvědavým kreativcům, kteří touží roztáhnout víc křídla i v této oblasti. Zuzka umí nejenom malovat, ale i předat znalosti. Děkuji moc ještě jednou."

- Silvia Káli


Zmenila si mi život Žena. Nejestvujú slová, ktoré by dokázali vyjadriť moju vďačnosti, ale z najhlbšieho vnútra mojej duše a mojho srdca Ti ĎAKUJEM.

- Svetlana Avtanas