SKUPINOVÉ WORKSHOPY

"Vždy sa to zdá byť nemožné, kým to nie je hotové.."

Nelson Mandela

SKUPINOVÉ WORKSHOPY

"Vždy sa to zdá byť nemožné, kým to nie je hotové.."

Nelson Mandela

KALENDÁR ŽIVÝCH WORKSHOPOV 2021 a 2022 ❤️

Bohu libé Vianočné maľovanie - RODIČE A DĚTI 
Tančírna Bohuliby u Prahy
18. 12. 2021

Napriek behu a zhonu môžete krásny predvianočný čas stráviť tvorivo so svojimi deťmi  v radosti a hravosti, odhodiť rolu rodiča a spoločne sa ponoriť do kreatívneho procesu. Otvoriť sa tvorbe so svojimi vnútornými aj ozajstnými deťmi.

Tvoriť spolu s deťmi budeme od 12:30 do 17:30

Bohu libé tvoření - DOSPELÍ
Tančírna Bohuliby u Prahy
16. 1. 2022

Workshop plný maľovania, objavovania a znovu nachádzania vlastnej kreativity, radosti a hravosti, nielen na plátne, ale aj v živote.

Tvoriť budeme od 10:30 do 17:30.


SPECIÁLNÍ WORKSHOP - Intuitivní malování s Freyjou
Dílna u Dubu, Hradec Králové
28. - 29. 1. 2022

Dvojdňový workshop. Ak si túžite spomenúť na svojho vnútorného umelca, vezmem vás späť k vašej duši umelca a pomôžem objaviť zákutia vašej tvorivosti.

Tvoriť budeme v piatok od 18:00 do 21:00 a v sobotu od 10:00 do 17:00


Bohu libé tvoření - RODIČE A DĚTI 
Tančírna Bohuliby u Prahy
30. 1. 2022

Krásny čas ktorý môžete stráviť tvorivo so svojimi deťmi v radosti, hravosti a spontánnosti. Odhodiť rolu rodiča a spoločne sa ponoriť do kreatívneho procesu. Otvoriť sa tvorbe so svojimi vnútornými aj ozajstnými deťmi.

Tvoriť spolu s deťmi budeme od 13:00 do 17:30


Tanec s kreatívnou múzou - RODIČIA A DETI
Movement Lab, Bratislava
12. 2. 2022

Workshop plný maľovania, objavovania a znovu nachádzania vlastnej kreativity, radosti a hravosti, nielen na plátne, ale aj v živote. Aj s deťmi, od ktorých sa v mnohom môžeme učiť.

Tvoriť budeme od 10:00 do 15:00.


Tanec s kreatívnou múzou
Movement Lab, Bratislava
13. 2. 2022

Workshop plný maľovania, objavovania a znovu nachádzania vlastnej kreativity, radosti a hravosti, nielen na plátne, ale aj v živote. 

Tvoriť budeme od 10:00 do 18:00.

Povolenie hrať sa, Komunitné centrum Jasoň

Praha 12

30. 10. 2021

Prišiel čas obrátiť sa do svojho vnútra a vyniesť na povrch všetku tú nekonečnú krásu, čo sa v nás skrýva. Verím, že náš spoločný čas vám pomôže prepojiť a so svojou kreativitou, znovuobjaviť radosť z tvorenia, slobodu, odvahu a  intuíciu spôsobom aký si možno ešte ani neviete predstaviť.

Tvoriť budeme od 10:00 do 18:00 s prestávkou na občerstvenie.


Verím, že všetci sme sa narodili ako umelci s nekonečným množstvom kreatívnej inšpirácie. Mnohí z nás sme to však cestou stratili. Prišiel čas obrátiť sa do svojho vnútra a vyniesť na povrch všetku tú nekonečnú krásu, čo sa v nás skrýva. Verím, že náš spoločný čas vám pomôže prepojiť so svojou kreativitou, znovuobjaviť radosť z tvorenia, slobodu, odvahu a  intuíciu spôsobom, aký si možno ešte ani neviete predstaviť.

Spojíme sa s našimi vnútornými sprievodcami, ktorí nám ukážu ako kráčať po ceste tvorivosti.  A potom, radostne ako deti budeme nasledovať svoju intuíciu a hrať sa na plátne so štetcami, farbami, pastelkami, šablónami či patlať rukami. Naučíte sa mnoho techník a spôsobov ako výtvarne vyjadriť to čo potrebujete aj keď ste si doposiaľ mysleli, že vôbec neviete maľovať. A na konci si domov odnesiete nádherné dielo.

"Neučím len maľovať, učím rozpomenúť si na umelca v nás,

navrátiť sa do svojho srdca a k svojej duši."