Srdečne Ťa pozývam na maľovanie

DOVOLIŤ SI

na plátne aj v živote

Všetko sa zdá byť nemožné, až do momentu, kým to neurobíme. 

Prestaňme si však hovoriť, že na to nemáme, že to nikdy nezvládneme.

Poď so mnou maľovať so zámerom. 

Určite poznáš ten pocit, keď maľuješ a cítiš, že to nie je úplne ono, že tomu niečo chýba. To čo tam chýba, je zvyčajne to, čo tam túžime dať, ale z nejakého dôvodu to neurobíme. Možno sa bojíme, myslíme si, že na to nemáme, že to nikdy nezvládneme. Možno nám vnútorný kritik našepkáva, že takto budeme neprijateľní, budeme priveľa či primálo, alebo dokonca vulgárne. Že si to jednoducho nemôžeme dovoliť.

Je v poriadku sa báť. Ak sa bojíme niečo nové urobiť, je to znak toho, že sme živé ľudské bytosti. Je to prirodzené a takmer všetci sa na začiatku niečoho nového bojíme. Prestaňme si čokoľvek zakazovať a prikazovať. Dávať obmedzenia, podceňovať sa a umenšovať, aby sme uspokojili ostatných. Dovoľme si na plátne aj v živote oživiť naše pulzujúce túžby a spoločne si to vyskúšať.

  • Po čom teraz vo svojej tvorbe najviac túžiš?
  • A čo si chceš DOVOLIŤ v živote?
  • Čo by si urobila, keby si sa nebála? 

Pripojiť sa ku mne môžeš tu

Kreativita miluje slobodu, ľahkosť a radosť. Úplne sa otvorí práve vtedy keď sme v tej najhravejšej nálade. A vtedy sa začnú diať zázraky. 

Čo všetko si môžeš pripraviť na maľovanie?

  • plátno alebo akvarelový papier alebo čokoľvek, na čo sa dá maľovať - ideálne aspoň A3 (môžu byť i panely z dreva alebo sololitu)
  • rôzne aktylové farby (idálne jarné tóny), prípadne tempery, vodovky, proste čokoľvek, čo doma nájdeš
  • štetce a ďalšie pomôcky, ktoré možno pri maľovaní využiť (na robenie značiek - perá, uzávery fliaš, plastové poháriky, staré kreditky, hrebene atď.)
  • môžeš tiež šablóny (kúpené alebo doma vyrobené napr. z tvrdého kartónu alebo vytlačené a zalaminované), prípadne výstrižky s jarnou tématikou na koláž, lepidlo
  • paletu, pohár na vodu, handry
  • nemusíš hneď maľovať, môžeš sa len dívať a nechať sa vtiahnuť do krásnej tvorivej energie a inšpirovať

Čaká Ťa láskyplný priestor pre kreatívne objavovanie, nové tvorivé podnety určené na otvorenie nových spôsobov tvorenia, myslenia a bytia.

Maľovanie trvá približne 2 hodiny a môžeš ho získať za 18 EUR tu. ↓

Pošlem Ti po zaplatení e-mail s odkazom na maľovanie. 

Keď e-mail nepríde, pozri sa, či nie je v spame, hromadnej pošte alebo v promo zložke a potom si prosím nastav, aby Ti e-maily odo mňa chodili (pretiahnutím do zložky s doručenou poštou alebo potvrdením, že to nie je spam). A keby nikde nebol, napíš mi: freyja@freyjaart.com 💌.

Freyja

Je maliarka, dizajnérka, lektorka a sprievodkyňa hlbinnou imagináciou.  Jej maľby sú splneným snom jedného malého dievčatka, že raz bude umelkyňa.  Vyjadruje nimi svoju lásku k svetu a životu. Od roku 2019 pomáha ľuďom slobodne sa vyjadrovať farbami, dôverovať sebe, svojej intuícii a odovzdať sa kreatívnemu procesu. Spája pri tom skúsenosti z intuitívnej maľby s liečivou prácou s našimi vnútornými zvieratami (hlbinná imaginácia), prácu s vnútorným dieťaťom a mnoho iného. 
Viedla desiatky živých wokshopov a individuálnych výtvarných lekcií. Je autorkou úspešných online kurzov zameraných na prebudenie kreativity a rozpomenutie si na umelca v nás.