HLBINNÁ IMAGINÁCIA

Dobrodružná cesta dozrievania do toho kým naozaj sme.
Cesta k celistvosti, zdraviu, kreativite a prosperite prostredníctvom vnútorného sveta obrazov a vnemov.

HLBINNÁ IMAGINÁCIA

Dobrodružná cesta dozrievania do toho kým naozaj sme.
Cesta k celistvosti, zdraviu, kreativite a prosperite prostredníctvom vnútorného sveta obrazov a vnemov.

Keď zavrieme oči a obrátime pozornosť do nášho vnútra, otvárame dvere do neznámej a divokej krajiny našej predstavivosti. Na tejto vzrušujúcej ceste môžeme odhaliť, že niečo oveľa staršie a múdrejšie, ako si vie naša myseľ vôbec predstaviť, čaká, až to objavíme: živé bytosti našej Hlbinnej imaginácie…

Hlbinná imaginácia, v ktorej sú našimi sprievodcami naše vnútorné čakrové (totemové) zvieratá alebo iné bytosti, je spôsob ako sa stretnúť so sebou samým, privítať svoje známe, chcené aj neznáme či zatracované časti. Tadiaľ sa môžeme navracať k svojej celistvosti, dorastať do ozajstnej zrelosti a porozumieť tomu, kým naozaj sme a kam prináležíme.

Práca s hlbinnou imagináciou navždy zmenila môj život, naštartovala u mňa  hlbokú a udivujúcu cestu liečenia a dozrievania, ktorá stále pokračuje.  Svojím vnútorným zvieratám vďačím za neustálu podporu môjho výtvarného talentu,  uzdravenie  môjho vnútorného umelca a nekonečnú inšpiráciu pre moje obrazy.  Zamilovala som sa do tejto práce  a zoznamovanie ľudí z ich vnútornými zvieratami sa stalo aj mojou cestou. So zvieracími sprievodcami pracujem aj na svojich výtvarných kurzov. Sú nádhernou bránou k prepojeniu sa so sebou samým a viac než ľudským svetom, k liečeniu blokov a strachov slobodne a kreatívne sa vyjadrovať a naladeniu sa na tvorivú prácu.

Máš záujem spoznať svoje totemové zvieratá a nechať sa nimi viezť?  

Vyber si, čo Ťa volá najviac.

INDIVIDUÁLNE CESTY

PRÁCA SO SNAMI

SKUPINOVÉ WORKSHOPY

Ak vás svet Hlbinnej imaginácie priťahuje a chcete vedieť viac, napíšte mi alebo mrknite na Blog a Facebook.

S láskou ďakujem svojim učiteľom Stevovi Gallegosovi – americkému psychológovi a psychoterapeutovi s indiánskymi koreňmi, láskyplnému a múdremu starešinovi, ktorý túto krásnu, uzdravujúcu a rozvojovú prácu priniesol svetu a stále ju rozvíja. Každé stretnutie s ním je nesmierne hlboký zážitok a akékoľvek slová na jeho opísanie nestačia. Treba ho zažiť. A Raffaelle Mayane Romieri, ktorá sa pred 7 rokmi stala mojou bránou a ľudským sprievodcom do sveta Hlbinnej imaginácie. Jej empatia, podpora a hlboký rešpekt ku všetkému čo sa deje sú základom pre bezpečný priestor, ktorý vytvára a výživným zdrojom pre liečenie a vnútorný rast.